Kurumsal HAKKIMIZDA
BORMEG PLASTİK

Hakkımızda

Bormeg Plastik Hakkında

 

 

Hemen Teklif Al

Yenilikçi üretim stratejimiz ile yeni bir ürün fikrini geliştirerek tek bir çatıda altında tüm üretimin tamamlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sizin için hazırlayacağımız en iyi teklifi alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Bormeg Plastik Vizyon & Misyon

  Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi kaliteyi, ekip çalışmasını, toplumsal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, paylaşımı esas alan teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip eden bir anlayış ile sektöründe öncü kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Belirlediğimiz vizyon çerçevesinde; ülkemize müşterilerimize ve çalışanlarımıza kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

Bir firmanın ilk hedefi büyümek olamaz, markamız sürekli gelişmeyi ana değer olarak kabul etmektedir. Uluslararası standartlarda kalite ve evrensel değerler firmamızın vazgeçilmez önceliğidir.

  • Durmaksızın Gelişmek : Bu günden yarına bir adım ileride olmak, kurumsal felsefemizin temel prensibidir. Yönetimden, çalışanlarımıza kadar durmaksızın gelişmek önceliğimizdir.
  • Müşteri Mutluluğu Üretmek : Ürettiğimiz her ürünün ve sunduğumuz her hizmetin arkasında durmak, müşterilerimizin taleplerine kalite ve istikrarla karşılık vermek görevimizdir.
  • Lider Olmak : Sektörün öncü firması olma hedefiyle çıktığımız yolda, Ar-ge ve yatırımlarımızla fark yaratan bir marka olmak ve yeni değerler üreterek en iyi olmaya çalışmak ana ilkelerimizdendir.
  • Fayda Sağlamak : Hizmet ve yatırımlarımızla, başta müşterilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere temas ettiğimiz her yere fayda sağlamak temel prensibimizdir.
  • Etik : Kurumsal felsefemizin temel ilkelerinin başında; ulusal ve uluslararası yasalara istisnasız uymak, ahlaki ve geleneksek kurallara uygun davranmak gelmektedir.