Kurumsal HAKKIMIZDA
BORMEG PLASTİK

Hakkımızda

Bormeg Plastik Hakkında

Şimdi bir teklif alın!
Yenilikçi üretim stratejimiz ile mevcut bir ürünü geliştirmek veya iyileştirmek ya da yeni bir ürün fikri geliştirmek ve tüm üretim sürecini tek bir çatı altında tamamlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve sizin için hazırlayabileceğimiz en iyi teklifi alabilirsiniz.  
Vizyonumuz
Vizyonumuz, müşteri memnuniyeti, sürekli gelişim, kalite, ekip çalışması, sosyal sorumluluk, profesyonel yönetim anlayışı ve paylaşımı temel alan felsefemiz ile teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek sektörünün öncü şirketi olmaktır. 
Misyonumuz
Misyonumuz, belirlediğimiz vizyona dayalı olarak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için kaynak ve değer yaratan örnek bir şirket olmaktır. 
Değerlerimiz
Kurumsal genişleme bir şirketin ilk hedefi olamaz. Markamız, sürekli iyileştirmeyi temel değerleri olarak görmektedir. Uluslararası standartlarda kalite ve evrensel değerler, şirketlerimizin vazgeçilmez öncelikleridir.

 • Sürekli İyileştirme: İyileştirmeyi günlük olarak sürdürmek şirketimizin temel ilkesidir. Yönetimimizden çalışanlarımıza kadar sürekli iyileştirmeyi öncelik olarak benimsedik. 
   
 • Müşteri Memnuniyeti: Ürettiğimiz her ürün ve verdiğimiz her hizmetin sorumluluğunu üstlenmek ve müşterilerimize cevap vermek görevimizdir' ihtiyaçları kalite ve tutarlılıkla karşılar. 
 • Liderlik: Sektörün öncü firması olma arayışımızda, Ar-Ge ve yatırım çalışmalarımızla farklılıklar yaratmak ve yeni değerler yaratarak en iyi olmak ana prensibimizdir. 
   
 • Yardımseverlik: Başta müşterilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere tüm ortaklarımıza fayda sağlama hedefi, hizmetlerimizde ve yatırımlarımızda temel ilkelerimizden biridir. 
 • Etik: Ulusal ve uluslararası hukuka ve etik ve geleneksel davranışa ayrım gözetmeksizin uyum, kurumsal felsefemizin önde gelen ilkesini oluşturur. 
   
Hemen Teklif Al

Yenilikçi üretim stratejimiz ile yeni bir ürün fikrini geliştirerek tek bir çatıda altında tüm üretimin tamamlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sizin için hazırlayacağımız en iyi teklifi alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Bormeg Plastik Vizyon & Misyon

  Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi kaliteyi, ekip çalışmasını, toplumsal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, paylaşımı esas alan teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip eden bir anlayış ile sektöründe öncü kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Belirlediğimiz vizyon çerçevesinde; ülkemize müşterilerimize ve çalışanlarımıza kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

Bir firmanın ilk hedefi büyümek olamaz, markamız sürekli gelişmeyi ana değer olarak kabul etmektedir. Uluslararası standartlarda kalite ve evrensel değerler firmamızın vazgeçilmez önceliğidir.

 • Durmaksızın Gelişmek : Bu günden yarına bir adım ileride olmak, kurumsal felsefemizin temel prensibidir. Yönetimden, çalışanlarımıza kadar durmaksızın gelişmek önceliğimizdir.
 • Müşteri Mutluluğu Üretmek : Ürettiğimiz her ürünün ve sunduğumuz her hizmetin arkasında durmak, müşterilerimizin taleplerine kalite ve istikrarla karşılık vermek görevimizdir.
 • Lider Olmak : Sektörün öncü firması olma hedefiyle çıktığımız yolda, Ar-ge ve yatırımlarımızla fark yaratan bir marka olmak ve yeni değerler üreterek en iyi olmaya çalışmak ana ilkelerimizdendir.
 • Fayda Sağlamak : Hizmet ve yatırımlarımızla, başta müşterilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere temas ettiğimiz her yere fayda sağlamak temel prensibimizdir.
 • Etik : Kurumsal felsefemizin temel ilkelerinin başında; ulusal ve uluslararası yasalara istisnasız uymak, ahlaki ve geleneksek kurallara uygun davranmak gelmektedir.